Loading

Blogs

GETRAG 6DCT451 un 6DCT470 Powershif

Šīs 6DCT451 ir nākamās paaudzes Powershift robotizētā ātrumkārba, kas tiek uzstādīta dažos Ford, Renault, Volvo un Citroen automašīnu modeļos no 2014 gada un jaunākos.

Getrag 6DCT451
Turpināt lasīt “GETRAG 6DCT451 un 6DCT470 Powershif”

Divsajūgu, sausā sajūga transmisija 6DCT250, kas tiek uzstādīta FORD un RENAULT

Pēc VAG DSG automātiskās pārnesumkārbas GETRAG 2010. gadā arī ieviesa divsajūgu,  sausā sajūga transmisijas, ko sauc par 6DCT250. Šis ir projekts ko izveido trīs kompānijas  GETRAG, LUK un FORD. Ātumkārbas izstrādei tiek izveidots  kopuzņēmums FoMoCo.

Darbības princips un tehnoloģiskie risinājumi abos ražotājiem ir ļoti līdzīgi.

2010. gadā pirmās atrumkārbas tika uzstādītas Renault Megane un Ford Fiesta. Ford sauc ātrumkārbas POWERSHIFT un RENAULT  DC4.Rūpnīcas Itālijā un Meksikā līdz 2012. gadam saražoja aptuveni 1 miljonu šo ātrumkārbu.6DCT250 uzstāda automašīnām ar priekšpiedziņu un ar zemu griezes momentu līdz 280 Nm.

Automobiļu ražotājiem vispievilcīgākā bija salīdzinoši zemā ātrumkārbas cena un labā pārnesumu slēgšanās kvalitāte. 6DCT250 tika uzstādīta uz Renault un Ford automašīnām, bet neskatoties uz praktiski identiskiem tehnoloģiskiem risinājumiem, šo mašīnu ātrumkārbas darbojas pavisam atšķirīgi.

Ja uz FORD pirmie problēmas var sākties no 30t km, bet pie 80 t. Km  ātrumkārba var pārstāt darboties.  Renault, situācija ir pilnīgi atšķirīga. Renault automobiļi ar šo pārnesumkārbu strādā ļoti labi un, iespējams, var nebūt problēmu, pat ja nobraukums ir 200 t km, bet 230-240 km ir pēdējais, ko Renault var nobraukt ar šo ātrumkārbu.

Šīs ātrumkārbas galvenā problēma ir tā, ka vasaras periodā sastrēgumos nav piespiedu ātrumkārbas dzesēšanas un tā bieži pārkarst. Pārkaršana  visvairāk ietekmē TCM (ātrumkārbas datoru), kas atrodas tieši uz pārnesumkārbas.

Turpināt lasīt “Divsajūgu, sausā sajūga transmisija 6DCT250, kas tiek uzstādīta FORD un RENAULT”

automātisko ātrumkārbu remonts

EĻĻAS MAIŅA DSG un Powershift automātiskajās ātrumkārbās

DSG (Direct Shift Gearbox) – Volkswagen, Seat, Skoda

Audi, Volkswagen, Seat, Škoda Dsg – 6 autumātiskās ātrumkārbas eļļas maiņa
Ražotājs DSG ātrumkārbām ir noteicis eļļas maiņas intervālu 60 000 km/48
mēneši.

Lielākā daļa VAG grupas automašīnas Volkswagen, Seat, Škoda)  ir aprīkotas ar DSG (Direct Shift Gearbox) robotizēto divu sajūgu automātisko ātrumkārbu. Šajās automašīnās DSG ātrumkārbas sāka uzstādīt kopš 2003. gada un uzstāda vēl šobrīd. Lai šī DSG ātrumkārba labi kalpotu, ir jāievēro eļļas maiņas intervāli. Eļļas maiņai mēs izmantojam kvalitatīvu Vācijā ražotu eļļu.

 

Turpināt lasīt “EĻĻAS MAIŅA DSG un Powershift automātiskajās ātrumkārbās”